Culina

Jsme offline

Populární bíla s dubem

Prosinec 2015

Znojmo

Prosinec 2015

Popis realizace

Stále populární kombinace dubu a bílé našla své uplatnění také v rodině mladých novomanželů. Čistou linii kuchyně doplňují zapuštěné úchytové profily. O oživení prostoru se postaral kompozitní obkladový panel s abstraktním motivem. Kuchyně působí svěžím moderním dojmem.

Spotřebiče

Německé značky Blomberg, komínový odsavač Kluge.

Materiály

Korpusy a pracovní deska jsou z lamina v dekoru dub kamenný, dvířka matná bílá.

Kategorie

Jak je majitel spokojený?

"Jako každá, tak i já, jsem si přála navrhnout vlastní kuchyň.Tím, že pracuji v kuchyňském studiu, jsem měla první krok ulehčený. Ani mě nenapadlo uvažovat o jiném studiu. Culinu znám a věděla jsem, co od ní očekávat – kvalita, přijatelná cena a mně známé výrobní prostředí.Výběr kuchyně jsme s manželem volili podle stylu bytu. Ke stávajícím dubovým parketám padla volba na kombinaci dubu a světlé barvy. Vyhrála barva bílá, protože máme rádi světlost a zároveň nám tato barva pasuje i na jiný nábytek. Kupodivu všech se tato barva jeví jako praktická. Lesklost materiálu jsme vypustili, s matem jsme maximálně spokojeni. "

Jana S., Znojmo

Domluvte si schůzku

Zanechte nám své telefonní číslo a náš projektant Vás kontaktuje následující pracovní den a domluví s Vámi termín schůzky.