Culina

Jsme offline

Realizace

U nás nenajdete žádné standardizované řady, jediné co Vám můžeme ukázat jsou naše realizace. Každá naše kuchyň je originální a opravdu šitá našemu zákazníkovi na míru!

Podívejte se na naše realizace a nechte se inspirovat. Společně s Vámi vytvoříme další jedinečnou kuchyň, kterou se s radostí budeme chlubit na našem webu.

Kuchyňské linky opravdu na míru

Kuchyňské linky vyrábíme kompletně na míru podle Vašich přání a individuálních potřeb. Nemusíte se tak spokojit pouze s omezenou nabídkou sektorových výrobců. Dbáme na kvalitu výroby i použitých materiálů s cílem dosáhnout co nejdelší životnosti kuchyně. S navrhováním kuchyní a jejich výrobou máme již dlouholeté zkušenosti, pomůžeme Vám tedy kuchyni sestavit tak, aby odpovídala Vašim představám, byla praktická a logicky uspořádaná. Poradíme si s každým prostorem, navrhneme pro Vás to NEJOPTIMÁLNĚJŠÍ ŘEŠENÍ.

Bohatý výběr dekorů

Korpusy skříněk vyrábíme z kvalitních lamino desek o tloušťce 18mm ohranovaných ABS hranami. Nabízíme i velké množství typů dvířek. Jak u korpusů, tak u dvířek můžete volit z opravdu BOHATÉHO VÝBĚRU DEKORŮ. Vybrat si můžete i z velkého množství úchytů, ozvláštnit kuchyni hliníkovými rámy, různými typy skel či zástěn. Pracovní desku si můžete zvolit klasickou dřevotřískovou s HPL laminátem o různých tloušťkách 28/38/50/60 mm nebo luxusnější variantu v podobě přírodního či umělého kamene. Velký výběr dekorů Vám nabídnéme i u tohoto komponentu.

Kvalitní kování

Nedílnou a velmi důležitou součástí kuchyně je i KVALITNÍ KOVÁNÍ, které Vám zaručí co nejpohodlnější obsluhu. Standardní výbavou našich kuchyní je vysoce kvalitní kování německé značky Hettich s doživotní zárukou.

Široký sortiment doplňků

Kuchyně samozřejmě vybavujeme i nejrůznějšími DOPLŇKY jako jsou drátěné programy, karusely, odpadkové koše, příborníky ad.

Domluvte si schůzku

Zanechte nám své telefonní číslo a náš projektant Vás kontaktuje následující pracovní den a domluví s Vámi termín schůzky.