Culina

Jsme offline

Vestavěné skříně

Kromě kuchyňských linek se specializujeme i na výrobu vestavěných skříní. Toužíte-li tedy ve svém domově po velkém úložném prostoru a krásném čistém designu, nechte si od nás na zakázku zhotovit krásnou, moderní a prostornou vestavnou skříň.

Jsme schopni nabídnout Vám opravdu velké množství dveřních výplní a vysoce kvalitní posuvné systémy, které Vám budou bezproblémově sloužit dlouhá a dlouhá léta, při výběru těchto komponent se totiž vážně nevyplácí dělat kompromisy. Se vším Vám mile rádi poradíme, skříň navrhneme, k Vám dovezeme a namontujeme.

Záruční a pozáruční servis

Samozřejmostí je i poskytování záručního a pozáručního servisu dodávaných produktů (využití této služby je ale díky vysoce kvalitním komponentům a skvělé práci našich zaměstnanců naprosto minimální).

Dekory

Nabídku tvoří dekory laminovaných a fóliovaných MDF desek. Poněkud méně častým materiálem pro výrobu skříní tvoří materiály akrylátové, lakované či dýhované a to především kvůli vyšší ceně. Výplně dveří mohou být též zhotoveny z různých druhů skel – Lacobelu, Matelacu či Grafoskla. Další velmi oblíbenou a naprosto logickou výplní jsou klasická či tónovaná zrcadla. Nesmíme opomenout i velmi oblíbené a praktické akrylátové sklo Satinplex, nebo další průsvitná skla jako je Matelux, Lacomat, bezpečnostní sklo Connex nebo skla ornamentální. Méně obvyklými výplněmi jsou pak bambus, ratan, loom či syntetické kůže.

Domluvte si schůzku

Zanechte nám své telefonní číslo a náš projektant Vás kontaktuje následující pracovní den a domluví s Vámi termín schůzky.