Culina

Jsme offline

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky vyrábíme kompletně NA MÍRU podle Vašich přání a individuálních potřeb. Nemusíte se tak spokojit pouze s omezenou nabídkou sektorových výrobců. Dbáme na kvalitu výroby i použitých materiálů s cílem dosáhnout co nejdelší životnosti kuchyně.

S navrhováním kuchyní a jejich výrobou máme již dlouholeté zkušenosti, pomůžeme Vám tedy kuchyni sestavit tak, aby odpovídala Vašim představám, byla praktická a logicky uspořádaná. Poradíme si s každým prostorem, navrhneme pro Vás to NEJOPTIMÁLNĚJŠÍ ŘEŠENÍ.

Kvalitní materiály

Korpusy skříněk vyrábíme z kvalitních lamino desek o tloušťce 18mm ohranovaných ABS hranami. Nabízíme i velké množství typů dvířek, jejichž popis naleznete níže. Jak u korpusů, tak u dvířek můžete volit z opravdu BOHATÉHO VÝBĚRU DEKORŮ.

Široký sortiment komponentů

Vybrat si můžete i z velkého množství úchytů, ozvláštnit kuchyni hliníkovými rámy, různými typy skel či zástěn. Pracovní desku si můžete zvolit klasickou dřevotřískovou s HPL laminátem o různých tloušťkách 28/38/50/60 mm nebo luxusnější variantu v podobě přírodního či umělého kamene. Velký výběr dekorů Vám nabídneme i u tohoto komponentu.

KVALITNÍ KOVÁNÍ

Nedílnou a velmi důležitou součástí kuchyně je i KVALITNÍ KOVÁNÍ, které Vám zaručí co nejpohodlnější obsluhu. Standardní výbavou našich kuchyní je vysoce kvalitní kování německé značky Hettich s doživotní zárukou.

DOPLŇKY

Kuchyně samozřejmě vybavujeme i nejrůznějšími DOPLŇKY jako jsou drátěné programy, karusely, odpadkové koše, příborníky ad.

Domluvte si schůzku

Zanechte nám své telefonní číslo a náš projektant Vás kontaktuje následující pracovní den a domluví s Vámi termín schůzky.