Culina

Jsme offline

Příběh

Jsme českým výrobcem a již řadu let pro Vás vytváříme kvalitní interiérový nábytek na míru. Zaměřujeme se především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní, dle přání pro Vás však vyrobíme i jakýkoliv jiný nábytek přesně podle Vašich představ.

Dodáme Vám tedy nábytek i do obývacího pokoje, pracovny, předsíně, koupelny, dětského pokoje či ložnice, vybavíme Vám kancelář či obchodní prostor. Klademe velký důraz na kvalitu, funkčnost a design.

Podívejte se na naše aktuální realizace a nechte si vyrobit kuchyň, které Vám sedne každým detailem.

1. První schůzka

Prvním krokem pro naši vzájemnou úspěšnou spolupráci je především upřesnění poptávaných a nabízených služeb, představení možností, Vašich představ a hlavně předání podkladů nutných pro realizaci Vaší kuchyně nebo interiéru. Důležité jsou především rozměry prostorů rozložení inženýrských sítí, jsou-li již v této fázi hotové.Potřebujeme znát vaší základní představuvybavení a vzhledu.

Cca 30-60 minut

2. Výběr materiálů

Ukážeme Vám různé materiály ve vzornících, popř. přímo na vystavených kuchyních. Srovnáme možné alternativy materiálů a řekneme Vám všechny výhody, nevýhody a dopady na cenu.  Každá kuchyně je pro Nás jedinečná, a proto s Vámi vše projdeme do nejmenších detailů, tak aby Vaše kuchyň byla originální, krásná a hlavně praktická.

Cca 30 minut

3. Plánování a 3D návrh

Vycházíme z informací předaných při první schůzce – příprava návrhu: skládá se z projektu rozložení skříněk, 3D vizualizace a kalkulace. Prezentace návrhu kuchyně stejně jako případné další konzultace, probíhá výhradně formou osobní schůzky. Úspěšné zakončení je podpis smlouvy o dílo – následně je k dispozici veškerá dokumentace včetně vizualizací a návrhu rozložení sítí, je-li třeba.

Týden + 60minut

4. Výroba

Prvním krokem je vyhotovení výrobní dokumentace, následuje objednání vybraného materiálu a vybavení. Všechny naše kuchyně jsou ručně výrobené – řezání, hranování ABS, lepení skříněk, nakování (pojezdy, závěsy). Chceme našim klientům dodat kvalitní a pečlivě vyrobenou kuchyň.

Cca 4-6 týdnů

5. Kontrola kvality

Veškeré produkty ještě v dílně projdou důkladnou kontrolou kvality, která včas odhalí a pomůže napravit případné nedostatky, k montáži vyráží již hotový produkt. Na kvalitě našich kuchyní nám velmi záleží a chceme, aby vše vedlo k Vaší spokojenosti.

6. Montáž a zapojení spotřebičů

Vaši kuchyň dopravíme na Vámi určené místo, kde jí nainstalují naši zkušení a kvalifikovaní truhláři. Součástí každé montáže je usazení, ale také zapojení všech dodaných spotřebičů. Po montáži kuchyně se vše zkontroluje, samozřejmostí je závěrečný uklid.

1-2 dny

7. Hotovo

Klient přebírá kompletní dílo připravené k použití, což stvrzuje podpisem předávacího protokolu. V něm jsou uvedeny všechny případné nedostatky, termín jejich odstranění a jehož podpisem začíná běžet 5letá záruka na předané dílo. Teď už je na Vás, jak svoji novou kuchyň otestujete.

Celková doba 5-7 týdnů

Odborné zaměření prostoru

Váš interiérový prostor si sami změříme a poradíme Vám jak ho nejlépe využít. 

Věrnostní program

Jako bonus zákaznický věrnostní program – slevy na další produkty a služby CULINA. Třeba na naše VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ.

Žádné standardizované řady

Jde nám hlavně o individuální přístup – každý návrh kuchyní i dalšího nábytku je originál šitý na míru klienta. Ruční výroba, výhradně kvalitní materiály a kování, spolupráce s osvědčenými výrobci a dodavateli. Podívejte se na naše realizace.

Komplexní zajištění projektu

Návrh, grafická vizualizace, výroba, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis, vybavení elektrospotřebiči – jejich montáž a zapojení.

Poradenství a 3D návrh

3D návrhy nábytku od nás jsou vždy výsledkem promyšlené práce vytvořené podle Vašich přání a představ.

9 Let v oboru

Kuchyň dodáme k Vám domu: Vyneseme, namontujeme, zapojíme a uklidíme po sobě :) Finální cena je pevná a neměnná plynoucí ze smlouvy o dílo, takže se nemusíte bát skryté ceny za montáž apd.

Domluvte si schůzku

Zanechte nám své telefonní číslo a náš projektant Vás kontaktuje následující pracovní den a domluví s Vámi termín schůzky.