Culina

Jsme offline

Architekti

Jindřich Bíla

Jindřich Bíla, 35 let, Praha, kuchyním se věnuje od roku 2007. Jako každý chlap miluje jídlo a řídí se heslem, že kuchyň je nejdůležitějším a nejvíce užívaným prostorem v každé domácnosti, proto je potřeba, při realizaci nové kuchyně si vše dobře rozmyslet a svěřit se do rukou odborníků. Jako majitel firmy Culina dohlíží na každý detail a jde mu především o Vaší spokojenost. Kromě jeho zkušeností, oceníte i jeho osobní přístup ke každé kuchyni a zapálenost pro daný návrh.

Jana Slavíková

Jana Slavíková, 31 let, Znojmo, kuchyně projektuje od roku 2006. V minulosti pracovala pro kuchyňská studia Scavolini a Sykora, ale to jí nestačilo, chtěla vytvářet vlastní originální kuchyně na základě svých zkušeností. Specializace Jany jsou rodinné kuchyně, jako maminka dobře ví, co by rodinná kuchyň měla umět. Snaží se skloubit design s praktičností a funkčností v každé kuchyni. Je Vášnivou kuchařkou a proto Vám poradí, jak nejlépe sestavit kuchyň, aby byla pohodlná pro Vaše vaření.

Olga Pokorná

Olga Pokorná, 35 let, narodila se ve Znojmě. Architekturu studovala na vysoké škole ČVUT v Praze. Specializuje se na komerční interiery, soukromé interiery a malou architekturu. Miluje svou práci, své klienty, sport, jídlo a víno.Spolu můžeme vytvořit velké věci. Těším se na spolupráci s Vámi.

OLGA POKORNA ARCHITEKTI

Věra Tomíčková

Bytovým designem a návrhy interiérů se souvisle zabývá od roku 2001.

Od roku 2005 spojila své odborné praktické zkušenosti se psaním a stala se odbornou redaktorkou tištěných a internetových časopisů o bydlení.

Petr Tomíček

Bytovým designem a návrhy interiérů se souvisle zabývá od roku 2000.

Věnuje se výtvarné činnosti a návrhům produktového designu. Působil jako designér a 3D modelář ve společnosti zabývající se vývojem v automobilovém průmyslu.

TOTOSTUDIO

Stále více lidí dbá na kulturu svého bydlení a interiér svého domova chce zařídit vkusně a nápaditě. Pro někoho je to zábava, ale někteří neví, jak se orientovat na trhu s bytovými doplňky a jak sladit jednotlivé styly a materiály. Výsledek pak nemusí odpovídat vysněným představám. Dnes již není neobvyklé využít služeb odborníka. S pomocí bytového designéra se vyvarujete zbytečných chyb a výdajů. Výsledkem bude skvělý interiér s řadou důmyslných detailů.

P6PA + Architects

Architektonická kancelář střední velikosti s komplexním servisem klientům. Kromě architektonického oddělení disponujeme stavební divizí, která je schopna realizovat projekty až k finálnímu předání dokončené stavby, tzv. na klíč.

Kancelář je řízena hlavním architektem a jeho přidruženým teamem, každé oddělení (architektonické, projekční a stavební) má svého managera. Každé oddělení je hierarchicky uspořádáno podle zkušeností zaměstnanců.

atelierON

Jsme kreativní, vstřícní k našim klientům a jsme online!

Mimo tradiční spolupráce nabízíme také možnost dálkových konzultací Vašich interiérů. Stačí, když se připojíte ze svého počítače a archiktekt Radim Janík navrhne Váš interiér v přímém přenosu – online. Během pár schůzek spolu vyřešíme uspořádání Vašeho bytu, stylovou a barevnou náladu, ale také nábytek a kuchyni na míru.

Yes Interier

Yes Interier Vám pomůže s řešením vašeho interiéru, nalezne technické řešení a poradí s výběrem vhodných materiálů. Realiazce podlah, interiérových dveří a schodů. Můžete využít služeb architekta a nechat na nás návrh a realizaci celého interiéru nebo řešit jeho části zvlášť. „Jsme flexibilní, profesionální, ctíme vaši svobodu v rozhodování a interiéry nás baví“.

Domluvte si schůzku

Zanechte nám své telefonní číslo a náš projektant Vás kontaktuje následující pracovní den a domluví s Vámi termín schůzky.